O nas

11638057_998506973515359_1187743535_n

Kuchnia i Sport powstał w wyniku zetknięcia się dwóch światów – Adriana i Angeliki. Światów biegowych bo przez tą dyscyplinę sportu zaczęła się Nasza historia. Adrian niegdyś zawodowo związany z bieganiem i ja amatorka biegaczka. Aktualnie dzięki wspólnej pasji cały czas staramy się rozwijać z zakresu treningu oraz żywienia.

Adrian: Na co dzień Specjalista ds. Żywienia i Suplementacji. Prywatnie bardzo lubi gotować. Pomaga ludziom w pracowaniu nad wymarzoną sylwetką, kierując się domeną „nic kosztem zdrowia”. Specjalizuję się w dietach sportowych, współpracuję ze sportowcami profesjonalnymi jak i amatorami. Sam niegdyś zawodowo trenował lekkoatletykę. Jego pasją są biegi długodystansowe, cross-fit oraz sporty walki. Swoją wiedzę z zakresu żywienia stara się poszerzać w każdej wolnej chwili. Uczestnik wielu szkoleń, warsztatów i konferencji.

Jego motto:

eat clean, train dirty

Angelika: Pielęgniarka, Ratowniczka Medyczna. Na co dzień aktywnie spędza czas. Uwielbia biegać dodatkowo uzupełnia to treningiem siłowym oraz TRX. Dba o własne zdrowie i ciało. Kocha podróżować, poznawać nowe kultury i miejsca. Inspirują ją smaki innych regionów i krajów. Pasjonatka dobrej kuchni.

Kuchnia i Sport jest miejscem w którym chcemy się z Wami podzielić naszą pasją jaką jest gotowanie, podróżowanie oraz sport. Na co dzień przestrzegamy zasad ” zdrowego żywienia ”. Zwracamy szczególną uwagę na to co jemy, co kupujemy, jakiej jakości są to produkty odżywcze. Obydwoje odżywiamy się według odpowiednio wyliczonych makro i mikro elementów co u osób trenujących jakiekolwiek dyscypliny sportowe jest bardzo ważne, ale również dzięki temu dbamy o własne zdrowie. To tu przedstawimy Wam na co zwracamy uwagę w produktach odżywczych, przedstawimy połączenie różnych składników w przepisach kulinarnych. Dowiecie się wszelakich ciekawostek z zakresu sportu głównie z dyscyplin z którymi jesteśmy ściśle związani. Z racji tego, że staramy się w każdej wolnej chwili uciekać gdzieś poza miasto – przedstawimy Wam recenzje z różnego typu wyjazdów, miejsc, lokali.